• Klub angažovaných nestraníků     IČ: 00539996
  • kan@kan.cz

Známý nestraník vstoupil do Klubu

 

Prohlášení ke vstupu do KAN

 

27.května 2017, přesně v den 75. výročí atentátu na Heydricha, který vnímám jako hrdinský akt boje za svobodu v nejtěžších chvílích dějin českého národa, jsem se v hospodě U parašutistů, v těsném sousedství pravoslavného chrámu sv. Cyrila a Metoděje v Resslově ulici, stal členem Klubu angažovaných nestraníků. Tímto místopřísežně prohlašuji, že rozhodně není všem mým politickým činům, směřujícím ke svobodné společnosti,  konec.

Proč jsem se, jakožto celoživotní nestraník a nezávislý samorost, přidal do Klubu angažovaných nestraníků? Jednak jsem byl už před nějakou dobou představiteli KANu osloven. Dlouho jsme si povídali a zjistili, že náš pohled na svět a zejména na politické dění v naší zemi je totožný. Co mi na KANu imponuje především, je nezahleděnost sama do sebe. Tihle lidé dokáží v zájmu celé společnosti zcela upozadit svoje partikulární zájmy, či ješitnou hrdost na tu svoji značku a podpořit spojení, které dává smysl a je pro budoucnost země prospěšné. A tím je úzká spolupráce  demokraticky smýšlejících stran proti autoritářskému korporátu, který chápe stát jako firmu a občany jen jako podřízené nedotknutelného oligarchy.
Realistickým programem, prosazovaným rozumnými lidmi, je třeba dát občanům novou naději a zejména mladým lidem smysl života v této zemi. Proto společně s Korunou českou a Konzervativci chceme  prosazovat program TOP 09 a nikoli mu konkurovat. Navíc TOP 09, jako jediná parlamentní strana, dlouhodobě, konzistentně a věrohodně deklaruje, že nebude spolupracovat s holdingem Agrofert, v politice umně přelepeným na první pohled lákavou, leč zcela podvodnou nálepkou "ANO, bude líp!"

Zároveň chceme požádat všechny voliče, aby se opravdu důkladně zajímali o programy politických subjektů, které se v nadcházejících parlamentních volbách budou ucházet o jejich přízeň a velmi uvážlivě vybírali. Bude se hrát o hodně a to mě doslova vyburcovalo slevit ze svého soukromí, ze svého pohodlí, ze svého klídečku a jít se znovu rubat se zdánlivě neporazitelným soupeřem.
Ale všechno je přeci jen na každém z nás, sedět doma, u internetu nebo v hospodě a nadávat fakt už nestačí!

V úctě ke svobodné a skutečně demokratické budoucnosti České republiky,

Adam Komers

Účty

Běžný účet číslo 2401210542 Fio banka; kód banky 2010

Transparentní účet pro přijímání darů číslo 50001968 Fio banka; kód 2010

Transparentní účet volby do Senátu 2018 číslo 2801470634 Fio banka; kód 2010

Transparentní účet pro volby do Evropského parlamentu 2019 číslo 2501562326 Fio banka; kód 2010

Napište nám

Copyright   ©   2020   All Rights Reserved   -   KLUB  ANGAŽOVANÝCH  NESTRANÍKŮ   -   www.kan.cz   -   HOME

Právě přítomno: 200 hostů a žádný člen