• Klub angažovaných nestraníků     IČ: 00539996
  • kan@kan.cz

Ruská školka války

 

Ruská školka války

Zdá se, že českou veřejnost dnes nezajímá nebezpečí návratu komunismu, soudě dle toho, že takřka bez povšimnutí proběhlo smutné výročí tzv. Vítězného února. Bohužel stačí málo - podívat se pár kilometrů na východ, do říše zla, abychom zpozorněli.

Jak vyplývá ze zprávy tiskových agentur, Putin nenechává nic náhodě a k dobyvačným cílům školí už v rámci subjektu Юнaрмия u i nezletilou ruskou mládež – viz např.: http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/183094-rusko-buduje-mladou-armadu-deti-budou-nacvicovat-utok-na-reichstag/

Poté, co podivné jednotky skutečných ruských vojáků obsadily Krym a nebo oblasti východní Ukrajiny, se asi není čemu divit. Zajímavé by bylo znát odpověď na otázku, co by asi kremelská propaganda, Putin, Lavrov a další usilující o ovládnutí světa dělali, pokud by se ve Spolkové republice Německo obnovila Hitlerjugend a FDJ a tyto mládežnické organizace by nacvičovaly třeba bitvu u Stalingradu. To by byl řev na téma německý imperialismus a fašismus !

Co vůbec na tyto bojůvky ruské mládeže Юнaрмия (nebo lépe Putlerjugend ? říkají sami Němci ? Proč AfD, neustále vyzývající za obranu vlasti, tady najednou mlčí ? Vždyť je to svým způsobem plánování útoku na Německo, Berlín, potažmo by se tu možná dalo hovořit i o rasové a národnostní nesnášenlivosti. Není tím důvodem mlčení, že by mohlo být pravdou, že AfD funguje díky ruským subvencím ?

Ale vraťme se domů. U nás už máme bojůvky dospělých - vzpomeňme opět Ruskem podporované organizace jako je Českoslovenští vojáci v záloze ... nebo Obrtelovu domobranu Ale dětské bojůvky nám tu dosud chybí. Přijde tedy někdo z řad extrémistických seskupení nebo rovnou z KSČSSD s podobnou iniciativou dle ruského vzoru ?

Vzhledem k tomu, jak nám Alois Jirásek a po něm komunističtí ideologové vysvětlili dějiny, v českých poměrech by asi bylo záhodno mládež nechat navázat na revoluční husitské tradice. Mladí bojovníci -pokud by se role neujal rovnou Pionýr a Jiskry, pak jim říkejme třeba Husátka (v případě, že by šlo o mladé sociální demokraty tak např. Poupátka) - by se mohli též cvičit k boji. Na rozdíl od ruské Юнармии by děti nenacvičovaly útok na Reichstag, ale proti církevním objektům a stavbám, možná i nějaké královské město by se mohlo pokořit. Vždyť soudobé církevní restituce by byly dobrým důvodem k navázání na tradice bojovných Husitů !

Pak by se bojůvky mohly jmenovat i Zižkátka a nebo Holátka, název Husátka by si mohla nechat jen jejich radikální odnož vedená soudružkou Semelovou a úzce spolupracující s Junarmií, ta by mohla vzít útokem i německé firmy a subjekty symbolizující historické napojení na Lišku Ryšavou (císaře Zikmunda). Možná že i tady by se našlo pár pomýlenců, kteří dosud ještě nestihli pochopit, že soudobá SRN není odsouzeníhodné fašistické, národně socialistické Německo a cílem útoku místo Reichstagu by se pak mohl stát reálný objekt - třeba Škoda-Auto a.s., která se díky těm ošklivým Němcům stala TOP firmou České republiky a vytlačila z našich silnic sovětské Volhy, Lady, Moskviče. Pakliže by se připojili i malí Burýšci, pak by anektovaná území a pokořené objekty mohly být připojovány rovnou k mocnému Fertu.

Jestli Vám výše uvedené úvahy připadají jako zcela zcestné, pak máte asi pravdu. Ale připadá tedy někomu normální, aby se ruské děti, s oficiální podporou státu, cvičily v útoku na Reichstag ? Co budou dělat, až povyrostou ? Není tedy záhodno zpozornět, zda už tato forma ruského imperialismu, rozpínavosti a demagogie není dalším důvodem proto, aby konečně i ČR začala přispívat 2 % HDP na svoji obranu a toto požadovat po stávající vládnoucí garnituře, která rozsévá dávky a vynakládá výdaje státního rozpočtu všemi směry, jen ne tím správným ?

 

M. Tausch, 27.2.2017

 

Účty

Běžný účet číslo 2401210542 Fio banka; kód banky 2010

Transparentní účet pro přijímání darů číslo 50001968 Fio banka; kód 2010

Transparentní účet volby do Senátu 2018 číslo 2801470634 Fio banka; kód 2010

Transparentní účet pro volby do Evropského parlamentu 2019 číslo 2501562326 Fio banka; kód 2010

Napište nám

Copyright   ©   2020   All Rights Reserved   -   KLUB  ANGAŽOVANÝCH  NESTRANÍKŮ   -   www.kan.cz   -   HOME

Právě přítomno: 127 hostů a žádný člen