2.2.2016

     Vážená redakce,

sobotní vydání LN 30.1.2016 mě uvedlo do rozpaků nad nekritickou podporou vítací strategie migrantů. Nejméně tři velké články, z toho jeden téměř přes celou titulní stranu, uprostřed s velmi kontroverzním titulkem (Evropa nese vinu za běženeckou krizi) a v příloze „Orientace“ článek na dvě strany. Celkem 4 a půl strany na podporu přijímání migrantů z celkových 36. Žádná zmínka o přijímání křesťanských uprchlíků, kteří naši pomoc nutně potřebují. Prosím o vysvětlení této naprosto nevyvážené propagandy. Kam jako noviny směřujete, je to Vaše veřejná demonstrace nezávislosti na majiteli vydavatelství? Neboť tento vyjadřuje názor naprosto opačný.

Rozhodně nejsem proti pomoci lidem v nouzi, ale pomoci jim v zemi kulturně a nábožensky jim bližší. Osobně jsem i ochoten na takovou pomoc finančně přispět.

Nekontrolované a nadměrné přijímání nekompatibilních uprchlíků může skončit rozvrácením Evropy, a v tom případě již nikomu nebudeme schopni pomoci.

Rád bych znal vaše základní postoje k tomuto problému. V poslední době mám pocit, že úroveň LN se poněkud snižuje. Doufám, že je to jenom pocit.

 

Bohuslav Hamáček, řadový člen KANu.

 

(c) 2018 All Rights Reserved - hlavní stránka - přihlásit se - napište nám                 www.kan.cz nahoru
Právě připojeni - hostů: 69