• Klub angažovaných nestraníků     IČ: 00539996
  • kan@kan.cz

Dopis ÚR KAN generálu Řehkovi

 

kan logo

 

Klub angažovaných nestraníků


  

Brigádní generál Ing. Karel Řehka
Ředitelství speciálních sil MO

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Vážený pane generále,

obracíme se na Vás, abychom Vám vyjádřili poděkování a obdiv za Vaše vyjádření, kterým jste, byť patrně ovlivněn aktuálním rozhořčením bránil Armádu České republiky (AČR) a reagoval tak na nepřijatelná vyjádření a populistické výroky poslance Lubomíra Zaorálka.

Klub angažovaných nestraníků (KAN) vznikl v roce 1968, aby vyjadřoval názory obyvatel tehdejší ČSSR, kteří nechtěli být organizováni v žádné ze stran tehdejší Národní fronty, zejména v KSČ. Od té doby KAN vystupuje na obranu demokracie a kulturních hodnot běžných ve vyspělém světě. Události posledních let nás nutí, abychom se opět aktivovali ve věci obrany demokracie v této zemi.

Armádě ČR patří obrovské poděkování a úcta za to, že dnes jako jeden z mála státních subjektů presentuje našim koaličním partnerům, že stále ještě patříme do NATO. Nebýt účastí AČR v misích, stále více našich občanů, aliančních partnerů, taktéž politiků z demokratických a vyspělých zemí, by si pokládalo oprávněně otázku, kam naše země chce patřit a kam vůbec směřuje (zejména v posledních 5 letech).

Nenechte se, prosím, odradit stupidními názory a rétorikou některých politiků, jako jsou výroky předsedy zahraničního výboru PS L. Zaorálka, či snad požadavky zástupce zločinné KSČM Leo Luzara, kteří útočí na Vaše stanovisko a upřímně vyjádřené postoje generála armády. Nebýt Vašeho jasného stanoviska na obranu vojáků AČR, pomalu bychom se stále více přibližovali východním diktaturám v Evropě i Asii, ztráceli stále více po léta budované renomé kulturního národa.

Vám osobně přejeme, abyste neměl žádné kázeňské problémy kvůli tomu, že jste reagoval na nepřijatelné vyjádření L. Zaorálka. Armádě ČR přejeme již žádné další ztráty na životech, taktéž i novou, moderní a spolehlivou výzbroj a techniku, která zbaví ČR závislosti na sovětských náhradních dílech.
 

V Praze dne 3.11.2018

Za ÚR KAN :      Ing. J. Domlátil v.r.     Ing. M.Tausch v.r.

 

Účty

Běžný účet číslo 2401210542 Fio banka; kód banky 2010

Transparentní účet pro přijímání darů číslo 50001968 Fio banka; kód 2010

Transparentní účet volby do Senátu 2018 číslo 2801470634 Fio banka; kód 2010

Transparentní účet pro volby do Evropského parlamentu 2019 číslo 2501562326 Fio banka; kód 2010

Napište nám

Copyright   ©   2019   All Rights Reserved   -   KLUB  ANGAŽOVANÝCH  NESTRANÍKŮ   -   www.kan.cz   -   HOME

Právě přítomno: 1453 hostů a žádný člen